Новини світу. 19 лютого. Німеччина. Фото. Черговими зіткненнями завершилася спроба проведення неонацистського маршу в Дрездені.

Німецькі неонацисти
Неонацистам вдалося організувати демонстрацію в Дрездені

На марш зібралися близько 4 тисяч неонацистів. Перешкодити їм вирішили близько 3 тисяч представників ліворадикальних і антифашистських рухів, повідомляє повідомляє Deutsche Welle. Запобігти зіткнення доручили 5 тисячам поліцейських, яким довелося застосувати водомети й остудити запал мітингувальників.

Це вже друга спроба неонацистів провести акцію, приурочена до річниці варварського бомбардування міста англо-американською авіацією, в результаті якої загинули десятки тисяч людей. Минулого тижня близько 17 тисяч осіб організували живий ланцюг у Дрездені, розраховуючи тим самим провести марш ультраправих. Проте їм не вдалося перешкодити “маршу пам’яті” кількох сотень бритоголових, присутніх в іншому районі міста.

За різними даними, в результаті бомбардування Дрездена в ніч на 13 лютого 1945 року в місті загинули близько 25 тисяч чоловік. Однак багато істориків впевнені, що число жертв було значно більшим, оскільки в місті перебувало багато біженців, котрі втекли зі східних районів Німеччини від наступаючої Радянської армії.

Вважається, що бомбардування Дрездена було безглуздим з військової точки зору, оскільки в місті не знаходилося стратегічно важливих об’єктів, а бомби скидалися переважно на житлові квартали і історичний центр.

Акція неонацистівАкція неонацистівАкція неонацистівАкція неонацистівАкція неонацистівАкція неонацистів

Comments

  1. От не розумію, чому б ліворадиклам та антифашистам було не приєднатися до неонацистів і не вшанувати разом пам’ять загиблих від безглуздих дій англо-американської авіації?

    Чи їм вседно, що і як робити, головне, щоб було не так як у нациків?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.