Новини технологій. 8 лютого. Нідерланд. Правоохоронні органи Нідерландів затримали 12 сомалійських нелегалів за допомогою «невидимих» СМС.

Мобільний телефон, Facebook
Мольник - це жучок. який ви добровільно носите із собою

Представники влади отримали дані про місцезнаходження нелегалів за допомогою вбудованих в мобільні телефони GPS-модулів. Для цього вони направили на телефонні номери цих нелегалів повідомлення, яке було оброблено мобільниками без відома власників. Після цього з мобільників, знову ж таки без відома власників, були відправлені СМС, в яких зазначалося місце розташування апаратів.

Нелегалів підозрювали в терористичній діяльності. Як наголошується на сайті нідерландської секретної служби (AIVD), щонайменше четверо із затриманих планували організувати теракт на території країни.

Доступ до особистих даних нелегалів було схвалено розпорядженням суду. При цьому затримання були проведені в семи різних місцях.

Раніше влада офіційно не визнавала факт наявності подібного доступу до даних користувачів. Разом з тим, дані про місцезнаходження абонентів також можуть бути отримані безпосередньо у стільникових операторів. Справа в тому, що вони автоматично визначаються операторським обладнанням при реєстрації мобільного телефону на базовій станції стільникового зв’язку.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.