Новини України. 19 лютого. Голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко закликав усіх народних депутатів об’єднатися навколо створення Тимчасової слідчої комісії парламенту із розслідування випадків міліцейського свавілля.

Наливайченко вимагає звільнення Могильова

Про це він заявив під час програми «Шустер-live» на Першому Національному.

При цьому Наливайченко наголосив – розслідування має бути із висновками щодо керівництва МВС, бо те, що відбувається в міліції – вже серйозна загроза для держави.

«Не потрібно розмовляти про тисячі поправок – потрібно створювати ТСК, а результатом її роботи має стати звільнення Могильова», – цитує екс-главу СБУ прес-служба.

«Те, що зараз відбувається в Україні з міліцейським свавіллям – це справжнісінький совок у найгіршому виконанні. І побудова поліцейської держави в Україні – це вже реальність», – констатував Наливайченко.

«50 людей, які загинули за рік цієї влади у відділках міліції, зростання кримінальної злочинності на 30% – це вирок тим людям, які зараз керують міліцією», – вважає політик.

Як відомо, група «Нашої України» у Верховній Раді ініціювала невідкладне створення Тимчасової парламентської слідчої комісії для розслідування випадків свавілля міліції стосовно наших громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.