Новини України. 14 лютого. Херсон. У Херсоні за торгівлю наркотиками затримано троє співробітників відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (ВБНОН), серед яких начальник цього відділу.

трава, марихуана
На жаль таке коїться в кожному місті, а ловлять одиниць...

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, у п’ятницю, 11 лютого, спецпідрозділом СБУ в Херсоні затримано три співробітники ВБНОН Суворовського райвідділу Управління МВС України в Херсонській області на чолі з їхнім начальником.

За даними джерела, міліціонери вимагали у наркозалежних осіб гроші за непритягнення їх до кримінальної відповідальності (зберігання і розповсюдження наркоречовин). Крім того, співробітники ВБНОН пропонували цим особам підкидати наркотики (найчастіше марихуану) представникам так званої “золотої молоді”, від батьків яких можна було вимагати досить великі суми за припинення кримінального переслідування їхніх дітей.

Всі затримані знаходяться в місцевому ізоляторі тимчасового утримання.

За інформацією прес-служби УМВС в Херсонській області, співробітниками спецслужб під час збуту наркотичної сировини були затримані два працівники Суворовського райвідділу міліції.

За матеріалами відділів внутрішньої безпеки УМВС та боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ обласна прокуратура порушила кримінальну справу за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України.

Джерело Подробиці

Comments

  1. Дай Бог, щоб я був не правий, але це змахує не перерозподіл ринку торгівлі наркотиками. Скоріш за все він перейде в руки тих, хто затримував, або тих, хто це замовив. Я за свого життя ще не бачив жодного СБУшника (крім найнижчих чинів), які жили б на зарплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.