Новини шоу-бізу. 8 лютого. Родичі прийомної доньки співачки і актриси Мадонни загрожують подати на неї до суду, повідомляє сьогодні The Daily Star.

Мадонна
На Мадонну хочуть подати до суду

Своє звинувачення вони мотивують тим, що Мадонна не дає їм бачитися з дитиною.

Бабуся і дядько дитини стверджують, що, незважаючи на усну обіцянку безперешкодних зустрічей, вони не бачили дівчинку вже півтора року, хоча сама Мадонна вже двічі приїжджала з дівчинкою в Малаві. Відзначимо, що співачка удочерила маленьку Мерсі в Малаві в червні 2009 року.

“Ми знаємо, що Мадонна дала багато грошей сирітському будинку, і нас переконали віддати їй нашу дитину. Але вона не може любити Мерсі сильніше за нас. Це неможливо. Ми просто просимо її вести себе по-людськи”, – розповідає бабуся дівчинки.

Родичі дитини звернулися за допомогою в головну організацію з захисту прав людини в МалавіCILIC. Незважаючи на те, що юристи готують позов до знаменитої американської співачки, вони сумніваються, що справа буде мати успіх, оскільки між співачкою та родичами дівчинки був укладений тільки усний договір.

Варто відзначити, що мати дівчинки померла майже відразу ж після пологів, а родичі, не маючи коштів на її утримання, віддали Мерсі в притулок.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.