Новини України. 18 лютого. Дрогобич. Відео. Вчителька української мови і літератури зі школи міста Дрогобич, написала заяву на звільнення з роботи через занадто відверту поведінку при зйомках реаліті-шоу “Міняю жінку”.

Героїня передачі – Галина Ілик написала заяву на звільнення з посади, мотивуючи тим, що їй після цієї передачі соромно йти до школи.
Після виходу передачі в ефір, про неї почали говорити не лише всі жителі Дрогобича, але і частина України.
Зі слів міського голови Олексія Радзієвського, з цього приводу до нього надійшло дуже багато телефонних дзвінків з різних регіонів України і Києва, а також з-за кордону.
«Що там у Дрогобичі відбувається, – запитував один з дозвонювачів. – Ти справді встановив у Дрогобичі такі порядки, що можна мінятися жінками?».
Після цього міська рада Дрогобича вирішила зв’язатися з телеканалом і попросити не випускати шоу в повтор.
«Я вас прошу вийти на телеканал «1+1» і попросити не показувати це у повторі телешоу «Міняю жінку», щоб ще раз не збурювати людей», – секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, звертаючись до начальника відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Петра Сушка.
За матеріалами ЗІК