Новини України. 12 лютого. Львівщина. Відділ Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Львівській області 11 лютого відкрив SMS-центр для прийому скарг громадян.

ДАІ Львівщини тепер приймає СМС-скарги

Про це сказано в повідомленні ДАІ в області.

Всі учасники дорожнього руху з 11 лютого можуть звернутися безпосередньо у відділ ДАІ області за номером мобільного телефону (091) 969-9046.

Незалежно від місця перебування абонента на цей номер можна відправляти інформацію про злочини на дорозі, скарги на дії співробітників ДАІ, пропозиції і побажання щодо покращення роботи інспекції.

Повідомлення мають бути інформативного характеру.

Отриману інформацію будуть перевіряти.

Посадова особа обласної ДАІ повідомить її підрозділам органів внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, установ охорони здоров’я, дорожнім організаціям.

Як повідомляло агентство, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов виступив за введення SMS-центрів у підрозділах ДАІ для прийому скарг від громадян, після чого ДАІ вже почала приймати скарги через SMS-повідомлення у своїх управліннях у Миколаївській, Рівненській, Донецькій областях і в Криму.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.