Новини світу. 20 лютого. Північний кавказ. На Північному Кавказі з’явилася нова підпільна організація – «Чорні яструби». Ці люди називають себе «антиваххабітами» і оголошують терор бойовикам.

На Кавказі з'явилася ще одна сила

Повідомлення про «Чорних яструбів» періодично з’являються останні два тижні.

Їх першою акцією залякування став напад у Нальчику на будинок розшукуваного владою Астемірова Мамішева, якого підозрюють у причетності до терористичної діяльності. Будинок Мамішева закидали пляшками із запальною сумішшю і залишили записку з погрозами на адресу родичів:

«Якщо ваш син ще раз вб’є жителя Кабардино-Балкарії, вас знищать».

«Чорним яструбам» також приписують вбивство в Нальчику якогось бойовика і обстріл офісу холдингу «Іслам в Євразії». Антиваххабіти розмістили в інтернеті відеозапис, в якому пояснюють сенс своєї збройної боротьби, а днями ще й кілька відеороликів, що висміюють ісламістів. Більше ніякої інформації про цих «партизанів» немає.

Експерти в рівній мірі не виключають, що «Чорні яструби» можуть бути винаходом російських спецслужб, так і те, що це прояв кровної помсти з боку тих, хто постраждав від бойовиків. У будь-якому випадку, все це ще більше ускладнює обстановку на Північному Кавказі, де теракти і вбивства стали мало невід’ємною частиною повсякденного життя.

Джерело ПН

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.