Новини світу. 26 лютого. До 50-річчя першого польоту людини в космос, а саме радянського космонавта Юрія Гагаріна, аукціонний дім Sotheby’s виставить на торги космічний корабель – супутник “Схід 3КА-2”, на якому він і зробив свій політ.

В цій конструкції літав Гагарін

Спеціальні торги пройдуть у Нью-Йорку 12 квітня 2011 року. 24 лютого корабель був представлений публіці в галереї York Avenue Sotheby’s.

Космічний корабель “Восток” був першим проектом із запуску людини в космос, спеціально для цієї мети його спроектував Сергій Корольов. У 1960-1961 роках було запущено п’ять супутників типу “Восток”. Два з них зазнали невдачі, але вже запуск супутника, відправленого на навколоземну орбіту 19 серпня з собаками Бєлкою і Стрєлкою на борту, виявився успішним, продемонструвавши, що живі істоти можуть витримати такий політ і повернутися назад.

“Унікальність цього першого в світі космічного корабля не тільки в тому, що він єдиний, що опинився за межами Росії, але і в тій ключовій ролі, яку він відіграв в історії космонавтики, давши зелене світло польоту Гагаріна“, – говорить віце-президент і глава департаменту спеціальних проектів Sotheby’s Девід Редден.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.