Новини світу. 8 лютого. Єгипет. Президент Єгипту Хосні Мубарак у вівторок створив комісію для підготовки графіка мирної передачі влади в країні з чіткими часовими рамками, заявив у зверненні по державному телебаченню віце-президент Єгипту Омар Сулейман.

Хосні Мубарак
Мубарак здає позиції

«Для виходу з кризи та у відповідності до домовленостей, президент доручив підготувати чітку «дорожню карту» мирної передачі влади в країні з чіткими часовими рамками», – цитує слова Сулеймана агентство Associated Press.

За його словами, комісія розпочне свою роботу з сьогоднішнього дня.

Крім того, Мубарак розпорядився створити комісію, яка займеться розслідуванням масових зіткнень прихильників і супротивників діючого президента.

«Єгипетська молодь заслуговує схвалення всієї країни. Ми не будемо нікого затримувати, карати або обмежувати свободу вираження поглядів», – сказав віце-президент Сулейман.

Після масових протестів і заворушень у країні Мубарак оголосив, що не буде балотуватися на виборах глави держави у вересні цього року, а також пообіцяв за час, що залишиться при владі провести в країні низку кардинальних перетворень.

Джерело Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.