Новини політики. 12 лютого. “Нунсівець” Геннадій Москаль каже, що “шльопер” це давнє єврейське слово.

І чого б це НУНСівець захищав Януковича?

“Оскільки я народився у Чернівцях, то це слово мені знайоме, – говорить він у коментарі кореспонденту Gazeta.ua. – Шльопер – це єврей, який не успадковує традицій не пити, не курити, веде себе не як інші євреї громади. Євреїв тут сприймають як роботящих, гарних лікарів. А шльопер – виняток. Єврей, який не вдався. Російською – це разгильдяи”.

Москаль каже, що помилково було б трактувати слово “шльопер”, як “вагонний крадій”. Саме так інтерпретували вислів Віктора Януковича журналісти.

“Шльопер – старий єврейський вираз. Спитайте кого хочте на Буковині. Тут це часто використовують. Навіть в українських селах кажуть: “Та, це вже шльопер! Не господар. Спився та згулявся”.

Він вважає, що членів попереднього уряду не можна обзивати словом “шльопер”:

“Це треба було, щоб вся Україна не їла, не пила, а члени уряду пиячили, на роботу не ходили та пісні вечорами по Києву співали. Це є натуральні шльопери. Але уряд робив усе, що міг у кризі, в яку потрапив світ. Не в тій ситуації був уряд, щоб бути шльоперами. Там кожен день шукали якісь гроші, щоб країну втримати. Коли нація на економічному та духовному підйомі, деякі частини могли б на цьому паразитувати та стати шльоперами”.

Нагадаємо, президент на розширеному засіданні Комітету з економічних реформ у Херсоні порівняв своїх попередників зі “шлеперами”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.