Новини України. 17 лютого. У Віденській конвенції не міститься вимоги зміни національного посвідчення водія для тих, хто подорожуватиме після 29 березня 2011 року.

Анатолій Могильов, міністр, МВС
Могильов щось наплутав з водійськими правами

Офіційний переклад нової редакції Віденської конвенції російською мовою зі змінами, які набувають чинності після 29 березня 2011 року, розміщений на сайті одного з підрозділів ООН.

У новій редакції статті 43 Віденської конвенції зазначається, що “національні водійські посвідчення, видані… до закінчення цього періоду (тобто до 29 березня 2011 року), визнаються протягом терміну їх дії”.

Як відомо, зараз громадяни України виїжджають закордон за національним посвідченням водія, термін дії яких необмежений.

Водночас, у новій редакції Віденської конвенції сказано, що до 29 березня 2011 року держави мають почати видавати права, в яких вказаний термін закінчення їх дії, повідомляє УП.

Раніше міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що ті, хто виїжджатимуть закордон після 29 березня 2011 року, повинні мати права нового зразка, на яких має бути вказаний термін закінчення їх дії.

Могильов стверджував, що ті хто бажають виїхати закордон після 29 березня 2011 року, повинні поміняти свої права.

Обов’язкової зміни посвідчень у нашій країні ми проводити не будемо однозначно. Але тим, хто хоче виїжджати за кордон, їх треба буде міняти”, – сказав Могильов.

За його словами, відповідно до підписаної Україною міжнародної конвенції, 29 березня цього року в посвідченні водія має бути поставлена кінцева дата, інакше водій не зможе виїхати за межі країни, оскільки його посвідчення там вважатиметься недійсним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.