Новини світу. 10 лютого. США. Перша леді США Мішель Обама не дозволяє дочкам користуватися суперпопулярною соціальною мережею Facebook.

Мішель Обама

“Я не є великим прихильником використання Facebook маленькими дітьми. Так що, ви знаєте, це не те, що їм потрібно. Зараз у цьому немає жодної необхідності”, – сказала Обама в інтерв’ю телеканалу NBC.

Вона також зазначила, що її родині пощастило в тому сенсі, що для неї існують об’єктивні обмеження у вигляді вимог служби безпеки. Крім того, 12-річна Малія і дев’ятирічна Саша не можуть користуватися Facebook ще і в силу вікових обмежень, передбачених сайтом. Заводити профіль на Facebook можна лише після досягнення 13 років.

Мішель Обама не виключила, що дозволить дочкам почати користуватися Facebook після того, як вони покинуть Білий дім. Разом з тим вона не забула відзначити, що і це буде залежати від віку Малії і Саші в той час.

“Взагалі, якщо ви поговорите з нашими дітьми, ви відчуєте, що вони цілком нормальні”, – сказала Обама.

Вона сказала, що сподівається продовжити традицію виховання в Білому домі гарних дітей.

“З Білого дому вийшли багато хороших дітей. Дівчата Буш чудові, Челсі Клінтон – серйозна молода жінка. Каролін Кеннеді … У нас хороші результати. Сподіваюся, що дівчатка Обама теж будуть в цій компанії”, – сказала дружина президента.

Між тим, відзначає NBC, Мішель Обама не самотня у своїй ворожості до соціальних мереж. Відповідно до проведеного телекомпанією рік тому опитуванням, 43% американських батьків вважають, що їх дітям у будь-якому віці не слід користуватися соціальними мережами, інші вважають, що соціальні мережі більш-менш нешкідливі для підлітків, починаючи з 15 років.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.