Новини України. 22 лютого. Міністерство оборони стурбоване низьким рівнем фізичної підготовки призовників.

В армію приходять доходяги

Про це на брифінгу повідомив перший заступник міністра оборони Володимир Можаровський.

“Якщо брати загальну ситуацію щодо молоді сьогодні, то рівень фізичної підготовки сьогодні, звичайно ж, низький, і ви знаєте ці причини. І ті випадки, які сьогодні відбуваються в школах, раптові смерті під час занять фізичною підготовкою, свідчать про те, що проблема низького рівня фізичної готовності назріла в нашій державі в цілому”, – сказав перший заступник міністра.

Водночас він підкреслив, що оборонному відомству вдається вийти зі сформованої ситуації й набрати необхідну кількість призовників з гарним рівнем фізпідготовки за рахунок того, що наразі кількість юнаків призовного віку більша, ніж потрібно Збройним силам для комплектації особового складу.

“Сьогодні призовний ресурс значно більший і перевищує потребу Збройних сил у призові. Ми маємо можливість сьогодні десь із 10-12 молодих хлопців призовного віку відбирати найкращих”, – повідомив Можаровський.

На його думку, фізичній підготовці молоді в школах і ВНЗ потрібно приділяти більшу увагу.

Як повідомляло агентство, міністр освіти і науки, молоді й спорту Дмитро Табачник виступає проти скорочення занять фізичною культурою в загальноосвітніх школах.

У серпні 2009 року Міносвіти впровадило нову навчальну програму з фізкультури для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Програма передбачає новий підхід до формування навчального матеріалу й передбачає, що кожна школа має право самостійно формувати змістовне наповнення предмета “Фізична культура”.

Причиною цього стали ряд випадків смерті дітей на уроках фізкультури.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка вважає, що влада повинна радикально змінити ставлення до розвитку фізичної культури й спорту.

Джерело УН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.