Новини України. 1 лютого. Київщина. У кількох військових частинах Київської області солдати і офіцери-льотчики залишилися без хліба, що є обов`язковим елементом армійського раціону.

Солдатам не дають хліба

Кілька військових частин, з 26 січня перестали одержувати білий і чорний хліб, встановлений за нормами, передбаченими відповідною постановою Кабміну.

Таким чином, вже шостий день поспіль 120 військовослужбовців термінової служби і більш як 300 офіцерів і прапорщиків льотно-технічного складу не отримують встановлене постачання щодо хлібу.

За словами співрозмовника агентства, щоб якось вийти з ситуації, 26 і 27 січня один з офіцерів служби тилу був змушений закупати хліб за готівку, взявши її з каси буфета ДП “Білоцерківський військторг” (Міністерства оборони), що опікується організацією харчування військовослужбовців у названому військовому колективі.

28 січня у частині було налагоджено випікання хлібу своїми силами. При цьому борошно для його випікання вилучається зі складів недоторканного запасу, а саме випікання ведеться силами співробітників їдальні, що не передбачено інструкціями.

У результаті вдається випекти лише 150 г хліба на одного військовослужбовця, хоча за нормами встановлено близько 750 грамів.

Джерело не виключило, що у подібній ситуації опинилася не лише його частина, бо з вересня 2010 року Міністерство оборони не платить за харчування солдатів.

Ситуацію, що склалася з харчуванням військовослужбовців, у прес-службі Міноборони коментувати відмовилися.

Як відомо, борг Міноборони за надані послуги у сфері харчування за четвертий квартал 2010 року перевищив 100 мільйонів гривень. У січні 2011 року ситуація погіршилася, сумарний борг збільшився на майже 75 мільйонів.

Коли буде виконано розрахунок по боргах, в Міноборони не коментують, незважаючи на те, що наприкінці 2010 року Кабмін перерахував на ці цілі 87 мільйонів гривень.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.