Новини України. 21 лютого. Міліція піймала невідомого, який 17 лютого облив кислотою заступника голови Київської області Юрія Чижмаря.

Юрій Чижмарь
Юрій Чижмарь, ймовірно, не осліпне

Про це повідомив глава Київської області Анатолій Присяжнюк.

«Міліція вже затримала винного, і він, наскільки мені відомо, в усьому зізнався. Але про мотиви я майже нічого не знаю. Можу тільки сказати, що це ніяк не пов’язано з його (Чіжмаря-ред.) нинішньою роботою», – зазначив сказав.

У свою чергу, джерело в Печерському РУВС зазначив, що підозрюваний затриманий силами правоохоронців Київської області. Однак, оскільки тривають пошуки замовника, ніяких подробиць не повідомляють.

Завідувач відділенням інтенсивної терапії Володимир Калашников поінформував про те, що Чижмарь, як і раніше знаходиться в реанімації столичного Опікового центру на вулиці Краківській.

За словами Присяжнюка, “опіки дуже серйозні, все обличчя перебинтував.

“Стан стабільний, загроза осліпнути за останні дні значно зменшилася”, – зазначив він.

“Я був у нього в суботу, питав, чи не потрібна якась допомога, але Юрій Васильович сказав, що все нормально. Він задоволений лікуванням. Про свій стан говорив, мовляв, коли розбінтують, тоді й буде видно, а поки що рано робити якісь висновки. Ще днів десять пробуде в реанімації”, – зазначив Присяжнюк.

Нагадаємо, 17 лютого заступнику голови Київської ОДА Юрію Чижмарю плеснули в обличчя кислоту, коли він повертався з магазину. З 6-ма відсотками опіків обличчя другого-третього ступеня його забрали в Опіковий центр.

На даний момент слідство схиляється до версії, що інцидент пов’язаний з особистими і побутовими питаннями, а не з професійною діяльністю Чижмаря.

За матеріалами Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.