Новини України. 9 лютого. 8 лютого уночі у квартирі члена проводу Черкаської обласної організації УНП Ігоря Сичова було проведено обшук. Вилучено комп’ютер, ноутбук, а також політичну агітацію – плакати, листівки, газети.

УНП
УНП заявляє про політичні репресії щодо членів партії

Про це повідомляє прес-служба партії.

За словами правоохоронців, вони отримали анонімний телефонний дзвінок українською мовою про терористичні акції, за аналогією до Макіївських вибухів.

«Після обшуку мене і мого товариша, який знаходився зі мною у квартирі повезли в райвідділ, – розповідає Ігор Сичов. – Розпитували про моє ставлення до влади, про політичні погляди. Вимагали признатися, що то я телефонував. Зняли відбитки пальців».

Політичною провокацією називає подібні дії правоохоронців голова обласної організації Української народної партії Леонід Даценко.

«Антиукраїнський режим закручує гайки. До мене приходити бояться. Я помічник народного депутата Івана Зайця. За законом, про обшук треба повідомляти у Верховну Раду. Якщо беруть відбитки у всіх керівників партійних структур, то нехай візьмуть відбитки і в голови обласної Партії регіонів, губернатора Сергія Тулуба. Непогано було б улаштувати «шмон» і в його робочому кабінеті», – відзначив Даценко.

За останній тиждень на Черкащині правоохоронці провели допити та обшуки у близько 10 осіб. Усі вони є активістами правих партій: УНП, УНА-УНСО, «Свободи» та громадських організацій, повідомляє пре-служба УНП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.