Новини технологій. 10 лютого. Корпорація Microsoft оголосила про закінчення розробки пакету оновлень Service Pack 1 (SP1) для операційної системи Windows 7 і серверної платформи Windows Server 2008 R2.

Windows 7

На відміну від багатьох попередніх сервіс-паків, SP1 вносить порівняно невелике число оновлень. В основному вони спрямовані на підвищення безпеки і стабільності операційних систем. Пакет оновлень стане доступний для установки в середині лютого 2011 року, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Ряд нових функцій (Dynamic Memory і RemoteFX) в основному пов’язаний з візуалізацією навантажень на серверний додаток. Dynamic Memory дозволяє створювати віртуальні машини у гіпервізорі Hyper-V, які будуть вважати, що використовують більше фізичної пам’яті, ніж насправді встановлена на сервері.

У свою чергу, RemoteFX дозволяє “тонким клієнтам” (тобто комп’ютерів, які віддають на сервер велику частину обчислювальних завдань) використовувати ресурси графічного процесора (GPU) на стороні сервера для апаратного прискорення додатків, розроблених на основі технологій Direct3D і OpenGL.

Представляючи SP1, Microsoft розповіла про плани по випуску Thin PC – спеціальної версії Windows 7 для використання на “тонких клієнтах”. Вона буде доступна в наступному році для клієнтів з діючою підпискою Software Assurance. Головною особливістю Thin PC стане відсутність необхідності в ліцензії доступу до віртуального робочого столу (VDA) для віртуальної інфраструктури настільних ПК (VDI).

Встановити сервіс-пак 16 лютого зможуть передплатники Microsoft TechNet та Developer Network (MSDN). Для всіх користувачів SP1 буде доступний з 22 лютого через систему оновлень Windows Update.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.