Новини технологій. 3 лютого. Старший віце-президент корпорації Microsoft Юсуф Мехді відповів на звинувачення в крадіжці пошукової видачі в Google, назвавши їх образливими.

Юсуф Мехді

“Ми не копіюємо пошукові результати ні в одного з наших конкурентів, і крапка”, – написав Мехді в співтоваристві Bing Community, – “Над поліпшенням якості пошуку і релевантністю видачі у нас працюють найкращі фахівці в світі, і це просто образливо, коли конкурент ображає кожного з них в подібній діяльності “.

Представник Microsoft підкреслив, що Google спочатку планувала маніпулювати результатами пошуку Bing. Потім він порівняв методи Google з тими, які використовують спамери для створення підроблених сторінок з пошуковими результатами. Мехді зазначив, що ті дані, які Bing отримує від користувачів – це всього лише один з тисячі чинників, що впливають на алгоритм ранжирування результатів пошуку.

Напередодні Google звинуватив Microsoft в тому, що її пошуковий движок Bing копіює “гугловські” результати пошуку, щоб поліпшити власну систему. На думку інтернет-гіганта, для “крадіжки” пошукової видачі Microsoft використовує браузер Internet Explorer 8 і панель інструментів Bing, які відправляють софтверному гігантові дані про те, як користувачі використовують пошуковик Google.

Першим факт крадіжки виявив один з інженерів Google Аміт Сингаях. Він створив близько ста неіснуючих запитів і “прив’язав” їх до конкретних результатів пошуку (наприклад, запит mbzrxpgjys був нібито пов’язаний з сайтом Research In Motion). Через деякий час пошуковик від Microsoft також почав видавати користувачам абсурдні значення на вигадані запити, стверджував Сингаях.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.