Новини світу. 8 лютого. Санкт-Петербург. У Санкт-Петербурзі волонтери “Молодіжної служби безпеки” затримали маніяка, який протягом місяця нападав на дівчат і колов їх гострим предметом в область шиї. Він отримав прізвисько “вампір” чи “рефлексотерапевт”.

Маніяк колов своїх жертв в шию і тікав

Затриманим виявився 28-річний уродженець Львова, який переїхав до Росії сім років тому. Він уже зізнався у скоєному. Зараз з ним спілкуються слідчі, щоб з’ясовувати мотиви нападів.

Перші заяви до правоохоронців надійшли на початку січня.

Чоловік підходив ззаду до пасажирок у метро, колов їх гострим предметом (спочатку це було щось маленьке, ймовірно канцелярська кнопка чи голка, а потім – спиця) і шепотів “Будьте обережні!”. На місці уколу у дівчат залишалися червоні мітки.

Семеро жертв подали заяви до міліції, але, за неофіційними даними, всього постраждалих більше 15-ти.

Зараз всі дівчата здали аналізи крові – не виключали, що “зброя” маніяка була інфікована.

Проте поки результати досліджень не підтвердили цю версію.

На форумах в Інтернеті широко обговорювалося припущення, що організатором акції міг бути ВІЛ-інфікований. Блогери згадували випадки, коли ВІЛ-інфіковані кололи в метро громадян шприцом зі своєю кров’ю і кидали в кишеню записку. Інші вважали, що ця історія всього лише “байка”, яка гуляє по північній столиці Росії щонайменше 10 років.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.