Новини спорту. 15 лютого. Великобританія. “Манчестер Юнайтед” незабаром стане першим клубом Прем’єр-Ліги, який зумів подолати рубіж в 100 мільйонів фунтів, виручених виключно зі спонсорських контрактів.

Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед заробляє рекордні кошти від спонсорів

Свіжий звіт “червоних дияволів” демонструє, що за попередній квартал фінансового року їх дохід з комерційної діяльності склав 24 млн. фунтів. Очікується, що за наступні 3 місяці клуб отримає як мінімум не менше.

Зростання продовжиться і в нинішньому році. Свідченням цього є наприклад нещодавно підписаний 3-річний контракт зі службою експрес-доставки вантажів і кореспонденції DHL. Все це говорить про те, що до кінця фінансового року – 30 червня 2011 – дохід “Юнайтед” виключно з відрахувань від своїх спонсорів перевищить рубіж у 100 млн. фунтів. Це буде своєрідний рекорд прибутковості для Прем’єр-Ліги.

Додамо, що за підсумками минулого повного фінансового року комерційні партнери “Юнайтед” поповнили бюджет клубу на 81 млн. фунтів. Тоді зростання склало 16%. Зараз він ще збільшиться, повідомляє premiership.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.