Новини спорту. 5 лютого. Британія. Лідируючий в англійській футбольній прем’єр-лізі “Манчестер Юнайтед” сенсаційно поступився аутсайдеру “Вулверхемптон” в гостьовому матчі.

Манчестер Юнайтед
Манчестер програв

Зустріч 25-го туру, що пройшла в Вулверхемптоні на стадіоні “Моління”, завершилася вольовою перемогою господарів з рахунком 2:1. Рахунок в матчі на 3-й хвилині відкрив португальський півзахисник гостей Нані, який обдурив захисників і точно пробив з меж штрафного у ближній кут воріт. Але вже на 10-й хвилині “вовки” зробили рахунок рівним, відзначився захисник Джордж Елокобі, а на 40-й ірландський нападник Кевін Дойл замкнув головою навіс зі штрафного і приніс господарям перемогу.

“Вулверхемптон” набрав 24 очки, але залишився на останньому місці в турнірній таблиці чемпіонату Англії. “Манчестер Юнайтед”, незважаючи на поразку, продовжує лідирувати, маючи в своєму активі 54 очки, випереджаючи “Арсенал” на 4 бали.