Новини світу. 6 лютого. Люди, що захоплюються автосимуляторами, частіше потрапляють у ДТП, ніж ті, хто до них байдужий, встановили дослідники з компанії Continental Tyres.

Ferrari accident
Любителі комп'ютерних гонок необережні водії

Любителі автомобільних ігор – таких, як GTA або Need For Speed, – мають більш високі шанси потрапити у ДТП. Це довело дослідження, проведене британським виробником автошин Continental Tyres.

У дослідженні взяли участь 2 тис. автомобілістів у віці від 17 до 39 років. Половина респондентів регулярно грала в комп’ютерні автогонки, а друга половина була байдужа до такого роду розваг. Учасники дослідження повинні були відповісти на запитання про свій стиль водіння і продемонструвати свої навички на практиці, здавши невеликий іспит.

Останнє геймерам вдалося краще. Іспит любителі ігор здали в середньому з другої спроби, в той час як іншим це вдалося лише з третьої.

Протилежні результати показало анкетування. З’ясувалося, що байдужі до ігор люди поводяться на дорозі в середньому в два рази обережніше, ніж геймери. Геймери частіше проїжджають на червоне світло (31% проти 14%), наїжджають на нерухомі об’єкти під час паркування (22% проти 13%), перевищують швидкість (25% проти 13%) і говорять по мобільному телефону за кермом (19% проти 12 %).

Як наслідок, любителі ігор частіше потрапляють в аварії. Геймери зізналися, що за останні 12 місяців побували у двох ДТП, у той час як інші учасники опитування в середньому в одному.

Результати дослідження прокоментував Тім Бейлі (Tim Bailey) – фахівець з безпеки в Continental Tyres. За його словами, геймерів відрізняє хороша реакція і розвинена здатність до концентрації, але вони частіше йдуть на ризик, ніж водії, що не захоплюються автосимуляторами, – адже ігрове ДТП не тягне за собою жодних реальних наслідків, повідомляє Руформатор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.