Новини України. 19 лютого. Львівська область. Відео. Під час зйомок програми «Хто тут живе?», головним героєм якої був Ігор Дума, начальник територіального Управління Головної автотрансінспекції у Львівській області, журналіста телеканалу ZIK відганяли мітлою.

Атака на ЗІК з мітлою
"Зараз нахєр то всьо викину"

Інцидент трапився біля будинку пана Думи в селі Зимна Вода.

“На Галичині у кращих американських традиціях навчилися охороняти приватну власність. Однак дехто це робить у дуже оригінальній спосіб. У цьому переконалися і журналісти телеканалу «ZIK» під час зйомок передачі «Хто тут живе?», головним героєм якої був Ігор Дума, начальник територіального Управління Головавтотрансінспекції у Львівській області”, – повідомляє ZIK.

До знімальної групи з-за паркану вийшов чоловік із мітлою. Він проганяв журналіста та оператора, погрожуючи тим, що напустить псів на знімальну групу.

Журналіст відповів чоловіку, що така поведінка є перешкоджанням журналістській діяльності, однак той просив показати дозвіл на зйомку (стандартна фраза у таких ситуаціях) і продовжував відштовхувати кореспондента подалі від паркану. За декілька хвилин до будинку під’їхала служба охорони – перевірила територію навколо будинку, але до журналістів не підійшла.

ВІДЕО

Comments

  1. за таку хатинку чинушу можна зразу вішати за “кохонес” разом із собакою з метлой…

  2. Їм всім треба зробити 1917-й рік,повну зачистку всього шо тільки там є……!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.