Новини політики. 14 лютого. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що життя у в’язниці «набагато чесніше, ніж на волі».

Юрій Луценко

Про це Юрій Луценко заявив в інтерв’ю

“Звичайно, є тут і злодії, і хабарники, і грабіжники. Але ніхто не просторікує про наведення порядку в ім’я побудови нової країни для людей так, як це роблять нинішні мегазлодії, хабарники та грабіжники при владі”, – заявив він.

Юрій Луценко також розповів про умови утримання в камері:

«Умови утримання стандартні – камера площею 9 квадратних метрів на трьох, залізні нари. Цегляний стіл, цегельний стілець, цементна підлога. Умивальник і відхоже місце початку минулого століття. Є телевізор, кип’ятильник, електролампа. Єдина прикраса – сторінка з “Дзеркала тижня” із зображенням Діда Мороза за гратами і написом “Не питай, по кому дзвонять новорічні дзвіночки”.

Екс-міністр також заявив, що не просив ніяких привілеїв:

“В армії свого часу я служив, так що особливих проблем побутового характеру не відчуваю. Звичайно, гостро відчувається відірваність від сім’ї. Рятують книги. Днями перечитав “Фієсту” улюбленого Хемінгуея. Там є дуже хороші рядки: “Не падай духом. Ніколи не падай духом. Секрет мого успіху. Ніколи не падаю духом. Ніколи не падаю духом на людях”.

Говорячи про ставлення працівників СІЗО, Луценко назвав його коректним:

«Усі все розуміють. Інша справа – слідчі ГПУ. Вони відпрацьовують замовлення, чудово розуміючи незаконність своїх дій. Пам’ятаю, як тремтіли руки у керівника слідчої групи Войченко, коли він на чолі 11 бійців спецназу СБУ затримував мене у справі про отруєння. Він же прекрасно розуміє, хто буде “стрілочником” після провалу справи в суді. Взагалі-то я вже виграв 5 кримінальних справ, порушених стосовно мене ГПУ в 2007 і 2008 роках. І хоча вони були визнані незаконними, я ніколи не переслідував виконавців. Але допити моїх сина і брата з ініціативи слідчого Войченко сильно похитнули моє розуміння долі “шісток”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.