Новини України. 21 лютого. Голова Верховної Ради Володимир Литвин прогнозує, що парламент на початку березня призначить нового голову Рахункової палати.

Володимир Литвин
Литвин прогнозує призначення голови Рахункової палати на початку березня

Про це він сказав в інтерв’ю тижневику “Бізнес”.

“На початку березня ми повинні закрити тему, оскільки тягти далі просто непристойно”, – підкреслив спікер.

При цьому він повідомив, що на даний момент жодна з обговорюваних кандидатур на цю посаду не отримає, на його думку, підтримку в 226 голосів депутатів Ради, у зв’язку із чим з 21 лютого по 7 березня парламентарії будуть проводити консультації з цього питання.

Також Литвин констатував необхідність кардинального відновлення й розширення функцій Рахункової палати, щоб це відомство, зокрема, мало право контролювати не тільки видаткову, а й дохідну частину державного бюджету.

Як повідомлялося, раніше фракція Комуністичної партії в Раді заявила про намір претендувати на обрання її представника головою Рахункової палати замість нинішнього керівника Валентина Симоненка.

24 грудня 2010 року Володимир Литвин прогнозував, що парламент розгляне питання про зміну голови Рахункової палати в січні 2011 року.

Раніше заступник голови Ради Микола Томенко виступав за призначення на цю посаду кандидатури від фракцій, які не входять до більшості.

11 грудня 2010 року минув семирічний термін перебування на посаді голови Рахункової палати Валентина Симоненка, якого повторно було призначено на цю посаду постановою Ради 11 грудня 2003 року.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.