Новини України. 21 лютого. Відео. Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що необхідно забезпечити персональне голосування депутатів парламенту.

Володимир Литвин
Литвин хоче, щоб депутати голосували персонально

Про це він сказав журналістам у Житомирській області.

“Змусити тих, кого народ обрав, не так-те просто, і ви це розумієте. Немає важелів впливу. Але те, що зарплату там не нараховуємо, я думаю, для деяких це – як мертвому припарка, не табелюємо – те саме”, – сказав він.

Спікер зазначив, що йому було соромно, коли 15 лютого під час 5 засідання міжпарламентської асамблеї України й Польщі польська делегація стала свідком того, яким чином відбувається голосування в Раді.

“Так, я так само, як і, думаю, всі пережив сором, коли депутати польські побачили, що в нас відбувалося”, – висловив жаль Литвин.

На його думку, депутатів потрібно закликати особисто голосувати за законопроекти й апелювати до них з тим, що на наступних парламентських виборах виборці оцінять безпосередню роботу парламентаріїв у Раді.

Як повідомлялося, раніше депутат Ради закликав Генеральну прокуратуру притягати депутатів парламенту до відповідальності за голосування чужими картками.

8 лютого депутат Верховної Ради Арсеній Яценюк (НУНС) зареєстрував у парламенті законопроект №8086, що передбачає кримінальну відповідальність за порушення порядку особистого голосування депутатами Ради у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

14 лютого Литвин заявив, що вважає недоцільним введення кримінальної відповідальності депутатів за голосування чужими картками.

ВІДЕО

Джерело Українські новини

Comments

  1. тут просто треба провести повну люстрацію їх,і їхніх сімей і навіть сусідів!Потім конфіскацію майна.Ну а на десерт публічний суд з кримінальним вироком!Думаю всі були б за!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.