Новини світу. 4 лютого. США. Відео. Кури стали живою пам’яткою острова Кі Вест в штаті Флорида, де вони мешкають вже багато років без хазяйського догляду і нагляду.

кури, півні
Кури і півні на острові Кі Вест - святі

Домашні птахи володіють такими ж правами на свободу, як і місцеві жителі.

Кі Вест – невеликий острівець всього лише 6 кілометрів у довжину і 3 кілометри в ширину. Туристів, що приїжджають сюди, дивують незалежно ходять по місту курки, багато з яких водять за собою пищали виводок курчат. Таке рідкісне видовище неможливо побачити в жодному іншому місті США.

Кілька років тому влада вирішила зайнятися регулюванням курячого населення острова, дозволивши залишити не більше 200 півнів і 500 курок, інших було вирішено відловити і вивезти на ферму, що займається промисловим розведенням курей. Наміри влади викликали протести місцевих жителів, які заступилися за “братів менших”. Зараз на Кі Уест є спільнота волонтерів, члени якого допомагають бездомним курям, що потрапили в біду.

Бродячі кури стали символом вільного духу острова і надихають місцевих художників. Зображення півня або курки на острові можна побачити в місцевій мозаїці, також популярні вироби у вигляді фігурок домашньої птиці.

У місті є навіть спеціальний веб-сайт “Курки Кі Уеста”, який збирає голоси прихильників на захист місцевих несучок, народний фольклор та новини національного масштабу, присвячені “квоканням” і “кукуріканням”.

ВІДЕОЗа матеріалами РИА Новости

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.