Новини технологій. 10 лютого. Куба.На Острові Свободи відкрили доступ до сайтів, які раніше вважалися дисидентськими.

В Кубі з'явиться швидкісний інтернет

Більше того, тепер на Кубу протягнуть високошвидкісний оптоволоконний кабель з Венесуели, що дозволить значно підвищити швидкість сполучення – приблизно в 30 разів. Жителі Куби, природно, сприйняли цю новину з ентузіазмом. Для багатьох з них Інтернет – єдина можливість зв’язатися з родичами в США. У Штатах до сих пір діє досить жорстке ембарго відносно Куби. Воно в тому числі поширюється і на поїздки американців на острів Свободи.

“Це, звичайно, прорив. Тому що, якщо чесно, наш Інтернет поки залишає бажати кращого. Мені здається, доступ в мережу має бути відкритим для всіх. Користувачі повинні без проблем заходити в Інтернет і не чекати, поки завантажиться сторінка, щоб мати можливість поспілкуватися зі своїми родичами “, – вважає інтернет-користувач Джорджина Планше.

Президент телекомунікаційної компанії Gran Caribe Вільфредо Моралес говорить:

“Це дійсно важливо. Це допоможе розвитку телекомунікацій всього регіону, розвитку культурного обміну, та й взагалі всіх сфер життя – освіти, банківської справи, туризму, промисловості. Так що це дуже потрібна справа”.

До цього на Кубі використовували тільки супутниковий Інтернет. Проект обійдеться в 70 мільйонів доларів і буде завершений до липня.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.