Новини України. 18 лютого. Крим. Вбивцю севастопольських дівчат Тані Мизинової і Насті Балябіної шукають вже не тільки маститі опера з Києва, але і співробітники СБУ. Більше того, до пошуків підключилися і місцеві кримінальні елементи.

В криму ловлять маніяка

Про це пише газета «Кримський Телеграф».

«Повинні знайти, – сказало джерело в МВС України. – Судячи з того, як рухається справа, моїм колегам просто нема за що зараз зачепитися. Але хлопці працюють».

Тим часом, журналісти «КТ» спільно з екстрасенсом і патологоанатом намагаються відтворити образ злочинця.

«Для того, що переламати хребет, навіть дитині, необхідно володіти величезною силою, – розповів патологоанатом. – Тобто, якщо говорити простою мовою, необхідно подолати опір і фізичну міцність не тільки самого хребта, але і м’язів, зв’язок».

За словами екстрасенса Павла Люндішева, вбивці в Севастополі вже немає.

«Він постійно переміщається. Бачу «шашечки». Ймовірно, він їде в таксі або може працювати таксистом. Перша літера його імені – «В», – сказав він.

Ясновидець вважає, що вбивця ніякого відношення до силовиків ні сьогодні, ні в минулому не має.

«Ні, я цього не бачу. Можу припустити, що він навіть в армії не служив. Хоча фізично розвинений», – вторить патологоанатома Люндішев.

За його баченням, вбивця колись страждав від нерозділеного кохання, пережив важку психологічну травму.

«І не довіряє всім жінкам. Як я і говорив, він душевнохворий», – додав екстрасенс.

Батьки однієї з дівчаток дали Люндішеву речі дочки, щоб він міг провести ритуал і спробувати з’ясувати, де ж сталося вбивство.

«Мої бачення такі: дві кімнати суміжні, приміщення напівжитлове, там давно не робили ремонт, – переповідає свої бачення екстрасенс. – Дуже схоже на котельню. Дівчаток підвішували за ноги. До цього злочинець познущався з них».

За словами одного з лікарів київської психоневрнологічної лікарні імені Павлова, якщо ця людина справді страждає розладами, то від нього можна чекати рецидиву.

«Так, я маю на увазі вбивство. Якщо така людина до цих пір на волі – віна повиненна бути негайно затримана і відправлена на примусове лікування. Коли почнеться загострення – прогнозувати неможливо, але скоро весна і, ймовірно, якщо її не знайдуть, маніяк напевно не раз ще змусить здригнутися не лише Крим», – сказав медик.

Джерело Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.