Новини України. 16 лютого. Крим. У Криму створено небезпечний прецедент, влада почала узаконювати самовільно зайняті землі.

Землю отримали лише ті, хто захопив її незаконно

На сесії Сімферопольської міської ради для “загарбників” виділили цілий мікрорайон.

Про людей, які ділянки не захоплювали, а відповідно до закону подали заяви на отримання землі, чомусь забули. Масове захоплення землі в Криму почалося відразу після парламентських виборів 2006 року, тоді тільки навколо Сімферополя було зайнято понад 800 гектарів землі. Стосовно всіх самозахоплень існують рішення судів “Про звільнення”, але вони чомусь не виконуються.

Тепер зроблений прецедент, бажаєш отримати землю в Криму – захопи ділянку. Національний склад “щасливчиків” які сьогодні замість кримінальних справ, яких вимагає закон, отримали земельні ділянки, став великою таємницею кримської влади. Тут дані у прем’єра Криму і одного з лідерів Меджлісу діаметрально протилежні, повідомляє “Новий канал”.

Василь Джарти, голова ради міністрів АР Крим:

“Ми хочемо і пропонуємо вам, виділення певного масиву, де будуть видаватися земельні ділянки. На яких перебувають представники всіх національностей, які проживають у Сімферополі“.

Рефат Чубаров, заступник голови Менжліса кримськотатарського народу:

“Кожен масив має список людей, які зафіксували себе на цьому масиві в той момент, коли вони його зайняли. У даній ситуації мова йде про репатріантів”.

Джерело Девелопмент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.