Новини України. 6 лютого. Крим. Моніторинг цін на автозаправних станціях Криму виявив подорожчання деяких марок бензину.

бензин
Кримські АЗС покарають за підвищення ціни на бензин

За даними інформаційного управління Ради міністрів Криму, про це повідомив заступник Голови Радміну Азіз Абдуллаєв.

Він вказав, що перевищення цін на нафтопродукти суперечить принципам угоди між Міністерством палива та енергетики України та Асоціацією нафтотрейдерів Україні, відповідно до якого нафтотрейдери зобов’язалися забезпечити споживачів паливно-енергетичними ресурсами, дотримуючись норм та правил встановленого спільно цінового коридору.

«На підприємствах, які порушують умови договору, будуть проводитися перевірки контролюючими органами. Якщо перевищення цін відбудеться і надалі, то будуть вжиті більш жорсткі заходи. Перевищення цін на нафтопродукти буде припинено », – пообіцяв Азіз Абдуллаєв.

Як повідомлялося, у грудні минулого року територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Криму порушило дві справи про порушення конкурентного законодавства на ринку бензину та дизельного палива. У грудні на півострові синхронно зросла ціна на бензин і дизпаливо, що продаються групою юридичних осіб, в тому числі компаніями «Альянс Холдинг», «Континент Нафто-Трейд», «Атан», «Веста», «Гефест», «ДЮН», «ТЕС»,«Сучасник», передає е-Крим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.