Новини України. 3 лютого. Крисутвач ЖЖ kikhot1953 розповів чим він підірвав пам’ятник “кровавому палачу-кобе”.

ЖЖшник взяв відповідальність за вибух Сталіна на себе

Ще 21 січня користувач живого журналу kikhot1953 розповів у свєму щоденнику, що саме він підірвав погруддя палача народів у Запоріжжі, а також повідомив як саме був сконструйований вибуховий пристрій.

“1. Тип заряда: малобризантная “детская хлопушка”- двухкомпонентная смесь 88/12 на основе окислителя и 88г. топлива. (Топливо не то, о котором говорил прокурор- за минеральное масло возможно были приняты остатки пенопласта, который был использован с целью поглощения фугасной волны во всех направлениях, кроме стороны, прилегающей к “вождю народов”. Окислитель угадали). Общая масса заряда с детонатором – 750г”,- повідомляє власник акаунта.

Автор пояснює: “целью моих действий НЕ было устрашения кого-либо, наоборот это была естественная ответная реакция на попытку запугивания общества и меня лично при помощи этого памятника”.

Метою написання цього посту, як стверджує автор, є бажання допомогти незаконно затриманим патріотам, які насправді не мають до цієї справи ніякого відношення.

Важливо зазначити, що: “Важным условием выполнения операции было отсутствие людей на первом этаже здания, иначе операция была бы выполнена 27 ноября или 21 декабря 2010г.”

Також kikhot1953 зазначив, що у разі встановлення подібного творіння в Одесі, воно також буде належати йому, що я смію трактувати, як те, що ще один Сталін полетить в повітря.

“Inter arma silent leges” – (Серед зброї закони мовчать – Цицерон)”,- “мовив” автор на завершення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.