Новини України. 11 лютого. Комуніст Євген Царьков просить прем’єр-міністра Миколу Азарова провести перевірку щодо доцільності співпраці “Першого національного” й програми Савіка Шустера.

Євген Царьков
Царьков хоче "прикрити" Шустера

Він спрямував до Азарова відповідний депутатський запит.

Царьков стверджує, що до нього надійшли масові звернення громадян “з проханням не допустити співпраці державної структури й загальнонаціонального, єдиного офіційного телеканалу з комерційним проектом, що веде не громадянин України Савелій Шустер“.

За словами депутата, громадяни обурюються, що передачі Шустера “побудовані на протистоянні та розпалюванні ворожнечі в країні по різним суспільно-політичним і національним питанням”.

Царьков також зазначає, що студію Шустера не раз “зі скандалом залишали політики, коли в ефірі звучали неприпустимі заклики, лайка, лився постійний бруд, неправда, зіштовхувалися чолами не тільки українські політики (що неминуче веде до розколу країни), але й цілі держави, зокрема, Україна й Росія”.

Депутат наголошує, що “Перший національний” функціонує за народні кошти.

Він також посилається на інформацію, що президент НТКУ Єгор Бенкендорф був продюсером деяких проектів Шустера, тож може “лобіювати” цей комерційний проект за держкошти.

Царьков просить Азарова перевірити наведені факти та відреагувати на них.

Як відомо, з січня цього року шоу “Шустер Live” виходить на “Першому національному” телеканалі.

депутатський запит Євгена Царькодепутатський запит Євгена ЦарьковаЗа матеріалами УП

Comments

  1. Я не є фанатом Шустера, особливо останнім часом, але мене здивувало, що нардепу не подобається відсутність у Савіка українського громадянства і його абсолютно не турбує, що керівником каналу є не громадянин України Арфуш!!! Чи він цього не знає, чи свідомо не згадує в цьому запиті….

  2. це настільки смішно, вони його туди запросили, ймовірно, що за величезні гроші, бо, як не крути, професіонал, а тепер “свою” людину мають зняти?!? …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.