Новини України. 21 лютого. До «Євро-2012» потрібно очистити Львів від нацистської символіки.

Євген Царьков
Царьков хоче захистити туристів від пам'ятника Бандері

Про це заявив народний депутат України від Компартії Євген Царьков під час свого виступу у Верховній Раді, повідомляє прес-служба КПУ.

«Залишається не так багато часу, коли на футбольних полях України і Польщі пройде чемпіонат «Євро-2012», в якому візьмуть участь багато команд з країн-учасниць антигітлерівської коаліції. Україна як одна з воюючих сторін з фашизмом, його злочинним формуванням – дивізією СС «Галичина» і бандами ОУН-УПА зазнала найбільш тяжкі втрати від гітлерівців і українських націоналістів, які вірно служили їм. – сказав комуніст. – Від витончених методів звірячих вбивств населення бандерівськими головорізами жахалися навіть гестапівські майстри смерті. Криваві сліди їхніх злочинів залишені в багатьох містах і селах Білорусі, Росії, Словаччини, Югославії, Франції. Жертвами учинених бандитами ОУН-УПА звірств на території України, Білорусі, Польщі стали десятки тисяч українців, росіян, білорусів, поляків, євреїв».

«Процес фашизації країни, особливо в Західній Україні, перетворився на епіцентр неонацистської експансії і досяг гігантських розмірів. Де гарантія, враховуючи уроки історії, що неонацистська епідемія не торкнеться й інших країн Європи? Вже сьогодні звідти лунають безкарні публічні заклики форсувати бандерівської армією Дніпро для захоплення всієї України аж до Донецька, щоб встановити там, на їхню висловом, «новий порядок», – нагадав народний депутат.

«Львів, як центр Галичини, перетворився на некерований центральною владою анклав, де з викликом усім країнам антигітлерівської коаліції героїзуються фашистські прихвосні, а терористові Бандері, гауптштурмфюрер СС Шухевичу та іншим нацистським прихвосням ставлять пам’ятники», – зазначив Євген Царьков.

«У зв’язку з цим виникає питання: як сприймуть учасники «Євро-2012» символіку нацизму, якою буквально напханий Львів? Таке питання задасть німець, на батьківщині якого подібне вважається злочином і карається законом, про це запитає нас поляк, росіянин і єврей. Напевно, побачивши меморіальний комплекс Бандері, будуть обурені представники багатьох національностей країн Європи та СНД», – підкреслив комуніст.

За словами Царькова, обличчя Львова – це не обличчя всієї України.

«Тому до нас надходять масові звернення та ветеранських організацій, і Союзів офіцерів, і ветеранів Збройних сил з тим, щоб фракція комуністів перед Прем’єр-міністром України, перед віце-прем’єром Б. Колесніковим, перед Президентом України підняла це питання, що до «Євро-2012» потрібно очистити Львів та інші міста Західної України від символіки нацизму і фашистських прихвоснів, які вбивали як слов’ян, так і жителів Європи», – наголосив Євген Царьков.

Джерело Вголос

Comments

  1. маячня і провокація від недобитих комуняк..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.