Новини світу. 16 лютогою США. Як заявила держсекретар Хілларі Клінтон, це дасть США можливість безпосередньо спілкуватися з російським народом.

Хіларі Клінтон

“Минулого тижня ми відкрили аккаунти арабською та фарсі … Ми запустимо блоги і китайською, російською і хінді. Це дасть нам можливість мати двосторонній діалог з народами цих країн в реальному часі, використовуючи канали зв’язку, які уряди цих країн не блокують”, – заявила держсекретар Хілларі Клінтон.

Влада США в ході повалення президентів Тунісу і Єгипту неодноразово підкреслювали роль Facebook і Twitter в організації протестів у цих країнах. На початку цього тижня напередодні запланованої іранською опозицією на понеділок акцій держдеп завів акаунт на фарсі.

Нагадаємо, в результаті зіткнень демонстрантів і поліції в Ірані були поранені дестяки людей, в ході розгону демонстрацій був застосований вуглекислий газ і відкритий вогонь з пейнтбольних маркерів.

Багато спостерігачів неодноразово підкреслювали роль Twitter в зверженні диктаторських режимів на Сході – в Єгипті та Тунісі.

Джерело Лайф ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.