Новини України. 13 лютого. Українська делегація поїхала до Вашингтону для участі в засіданні Комісії стратегічного партнерства Україна – США.

Хілларі Клінтон
Українська делегація зустрінеться з Клінтон

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

“Сьогодні офіційна делегація України на чолі з Міністром закордонних справ Костянтином Грищенком відбула до Вашингтону для участі в Третьому засіданні українсько-американської Комісії із стратегічного партнерства. Вперше в історії двосторонніх відносин з українського боку в переговорах прийме участь така представницька делегація високопосадовців, включаючи Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка, Міністра юстиції Олександра Лавриновича, заступника Глави Адміністрації Президента України Ірину Акімову“, – йдеться в повідомлені.

В рамках засідання Комісії, яку з американського боку очолює Державний секретар США Хілларі Клінтон, планується обговорити поточний стан справ та перспективи співпраці в таких сферах, як розвиток демократії та захист громадянських свобод, торгово-економічні відносини та підтримка Вашингтоном системних соціально-економічних реформ в Україні, взаємодія в енергетичній, науково-технічній та оборонній сферах, інформує МЗС.

Україна розглядає Сполучені Штати Америки як одного з ключових стратегічних партнерів, чия думка та підтримка важливі для офіційного Києва і в контексті започаткованої Президентом Віктором Януковичем масштабної роботи із модернізації країни, і в світлі євроінтеграційних прагнень нашої держави. Третє засідання українсько-американської Комісії із стратегічного партнерства офіційний Київ розглядає як одне з найбільш значимих з усіх запланованих зовнішньополітичних подій першої половини 2011 року, йдеться в повідомлені зовнішньополітичного відомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.