Новини України. 21 лютого. Оператор мобільного зв’язку «Київстар» має намір скоротити число тарифних планів «Beeline-Україна» на 125 – до 15-ти.

Beeline та Київстар об'єднують тарифні плани

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Припиняють діяти неактуальні та дублюючі тарифні пропозиції, а клієнти переходять на тарифні плани зі схожими умовами.

«Станом на лютий у системі обслуговування «Beeline-Україна» існує більше 140 тарифних планів при загальній кількості клієнтів 2 млн. Склалася ситуація, коли тарифним планом іноді користується лише кілька клієнтів. Подальша підтримка такої кількості ТП є недоцільною і незручною для клієнтів. Для того, щоб привести кількість тарифів до економічно обґрунтованого рівня і полегшити умови обслуговування, кількість тарифів зменшується до 15», – йдеться в повідомленні оператора.

У компанії також підкреслили, що більшість змін пов’язані з об’єднанням «Київстару» і «Beeline-Україна». Так як вже є загальні тарифні плани для абонентів «Київстар» і «Beeline-Україна». Зокрема, «25 мільйонів», «Тримайте зв’язок», «Спілкуйтесь без кордонів». Зараз йде підготовка до об’єднання систем обліку та обслуговування клієнтів.

Перехід абонентів буде відбуватися в кілька етапів – з 1 березня по 12 квітня 2011

Нагадаємо, що під час злиття «Київстар» та Beeline найбільший інтерес абоненти останнього оператора виявляли до теми зміни тарифів. Ігор Литовченко, президент об’єднаної компанії, тоді повідомив, що примусового переведення з чинних тарифів Beeline не передбачається, передає proit.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.