Новини України. 11 лютого. Європейський суд у правах людини зобов’язав Україну виплатити 20 тис. євро компенсації моральних збитків 52-річному жителеві Києва Леоніду Харченку за необґрунтовано тривале досудове затримання.

Європейський суд з прав людини
Європейський суд зобов'язав Україну виплатити компенсацію за незаконні дії міліції

Відповідне рішення прийнято 10 лютого, йдеться повідомленні прес-служби суду.

Леоніда Харченка затримали у квітні 2001 року як підозрюваного у кримінальній справі про розтрату коштів компанії, розслідування справи проти нього було завершено через 3 роки через брак доказів.

Харченко поскаржився в європейський суд на те, що його затримали незаконно, він надмірно довго очікував під арештом судового розгляду, а також на погані умови утримування під арештом.

Суд визнав порушення права українця на свободу й безпеку, а також на гідне поводження.

Раніше, наприкінці січня Парламентська асамблея Ради Європи розкритикувала Україну за те, що рішення Європейського суду у правах людини не виконуються вчасно.

Серед порушень прав людини, що найчастіше трапляються в Україні, ПАРЄ назвала смерті або травми через жорстоке поводження представників правоохоронних органів, незаконні або необґрунтовано тривалі затримання, затримки з розглядом справ у суді й невиконання судових рішень, інформують Українські новини.

Comments

  1. Вчера у меня украли кошелек, и я обратился в милицию города Никополя.В этоге меня побил не за что дежурный майор Сухоруков.Я ему не грубил и вел себя одыкватно!Сначало он у меня забрал телефон так как я хотел это заснять на видео,как он меня бил, но потом его вернул!Подскажите что мне делать и где искать справедливость[email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.