Новини авто. 19 лютого. Шведський автовиробник Volvo, куплений китайською Geely у Ford Motor в серпні минулого року за 1,8 млрд доларів, розгорне виробництво легкових автомобілів Volvo в столиці південно-західної китайської провінції Сичуань місті Ченду.

Volvo
Китай розширює виробництво Volvo

Нове виробництво знаходитиметься недалеко від вже існуючого заводу в Чонкіна.

З осені 2010 року декілька китайських міст, у тому числі Шанхай, боролися за розміщення складального виробництва Volvo, будівництво якого може стати потужним поштовхом для регіональної економіки. У результаті переміг Ченду, і без того потужний центр харчової промисловості, різноманітного машинобудування, електроніки і авіабудування.

«Вони вирішили виробляти автомобілі Volvo в Ченду, Шанхай стане штаб-квартирою і центром розробок китайського відділення», – повідомив агентству Reuters один з джерел.

Директор Geely Шуфу відвідував Ченду, де зустрічався в четвер з головою міського відділення Компартії Китаю та мером міста.

Volvo планує подвоїти свої продажі до 800 тисяч машин за 10 років, в першу чергу за рахунок китайського ринку. При цьому, схоже, нові господарі Volvo обходять позицію ради директорів, яка висловилася за обережне нарощування потужностей в Китаї (не більше одного нового заводу). Зараз компанія підшукує майданчики також біля Шанхая і в Дацин на північному сході країни.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.