Новини світу. 18 лютого. Китай. Китай розробляє бойову ракету нового типу радіусом дії до 4 тисяч кілометрів, повідомило в п’ятницю, 18 лютого, китайській газеті Global Times джерело у військовому відомстві країни.

Китай виходить на передові в гонці озброєнь

Створення ракети повинно бути завершено до 2015 року, а на озброєння Народно-визвольної армії вона надійде протягом п’яти років. Нова ракета зможе вражати цілі на морі, суші, у повітрі і в космосі. Крім того, планується, що вона зможе захистити Китай і від «кібернетичних» атак, проте як саме це буде реалізовано, не повідомляється. Варто відзначити, що на початку 2010 року деякі американські експерти запідозрили Китай у створенні технології знищення супутників на орбіті з допомогою елементів системи ПРО.

За словами співрозмовника газети, раніше в Китаї ще не виробляли ракети з таким великим радіусом дії. Джерело також підтвердило, що протикорабельна ракета DF-21D, яку називають «вбивця авіаносців», вже надійшла на озброєння китайської армії. Її радіус дії становить 2,8 тисячі кілометрів.

У січні 2010 року міністр оборони США Роберт Гейтс, побувавши в Китаї з офіційним візитом, заявив, що DF-21D викликає серйозні побоювання у США. У цілому, за його словами, розвідслужби Сполучених Штатів недооцінили темпи розвитку китайських озброєнь.

Джерело Рамблер Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.