Новини України. 18 лютого. Відео. В YouTube з’явилося відео наради у відділенні ДАІ, на якому начальство, послуговуючись нецензурною лайкою, ставить інспекторам завдання з виконання плану складання протоколів за різними видами порушення правил дорожнього руху.

В'ячеслав Федоров
Найімовірніше у відео фігурує В'ячеслав Федоров

Найімовірніше, у скандальному відеосюжеті з Бердянська фігурує командир взводу відділу Державтоінспекції В’ячеслав Федоров, повідомляє Вгороде.

Згідно з однією з версій, відео в Інтернет виставив колишній співробітник бердянської ДАІ.

На записі командир ДАІ Бердянська диктує підлеглим “план”, без виконання якого вони не мають права закінчити свою зміну. Стверджується, що запис зроблений у грудні 2010 року.

Вказівки керівництва ДАІ супроводжуються добірним матом: “Не міняємося поки не буде по вісім протоколів … чотири п’яних потрібно кожен день, б*ять, передавати …”, – говорить один з начальників Державтоінспекції.

“Потрібен небезпечний вантаж … Зробите два – взагалі відмінно … Біля заправки покрутитися … Може, подивіться, хто там каністрами бере, буде 60 літрів”, – інструктує один з начальників.

“Вони по 50 літрів, засранці, возять”, – чути відповідь підлеглого.

ВІДЕО

“Хочу сказати, що цей співробітник був звільнений ще в грудні минулого року. Але, подивившись відео, я дав завдання провести службову перевірку і з’ясувати, чи був цей факт. Якщо інформація підтвердиться, то постраждає і керівництво ДАІ міста, і області”, – прокоментував відео міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Comments

  1. За матюки будуть відповідати… Це сильне правопорушення, а план на добу – робочий момент. Чудо-Україна. Шановні водії приїжджайте в Україну, станете учасниками операції “План в карман”. Дякуємо, що відвідали нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.