Новини України. 19 лютого. Налагодити конструктивний діалог і сприяти перетворенню Кримського півострова в перлину України – такі найближчі цілі організаторів міжнародного фестивалю «КаZантип».

КаZантип, Казантип
КаZантип в діалозі з владою

Як підкреслюється в офіційній відповіді організаторів фестивалю на недавню заяву Голови Ради міністрів Криму Василя Джарти, вони «завжди прислухаються до рекомендацій і розумних вимог керівництва півострова» мають намір за підтримки влади прискорити процес трансформації проекту «КаZантип» у Міжнародний молодіжний туристичний центр європейського рівня.

У минулому році, на переконання організаторів фестивалю, вони вже почали конструктивний діалог з владою, і це дало свої позитивні результати. У рамках «КаZантипу» вдалося об’єднати велику кількість популярних серед молоді видів спорту і музики. Більше того, організатори переконані, що у них з урядом схоже бачення того, що має і не повинно бути присутнім на «КаZантипі». Формат «КаZантипу» – це спортивні змагання, кінопокази, виставки скульптури, графіті, кінозйомки, виступи зарубіжних артистів.

Як повідомлялося, голова Радміну Василь Джарти заявив, що «Казантипу» слід зробити крок назустріч владі, а вона в свою чергу повинна визначити, в яких умовах будуть працювати владні структури та підприємці, які представляють розважальний комплекс.

За матеріалами е-Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.