Новини спорту. 22 лютого. Туреччина. Львівські “Карпати” продовжують створювати собі позитивний фон перед стартом другої половини сезону. На зборах в Туреччині вони обіграли данський “Сількеборг” 2:1.

Карпати перемогли

Їх успіху не завадив навіть автогол у виконанні Петрівського на 30-й хвилині. Щоправда, незрозуміло, хто більше винен у цьому – Петрівський або воротар Богатінов, який посковзнувся, коли йому був відданий пас. До того часу львів’яни вели 1:0 після голу Худоб’яка. Через 9 хвилин після прикрого ляпу “Карпати” знову вийшли вперед – відзначився новобранець Кочіш.

Рахунок 2:1 не змінився до фінального свистка. Як повідомляє офіційний сайт “Карпат“, перевага української команди було переважною. По всьому виходить, що розминка вдалася.