Новини здоров’я. 22 лютого. Вчені виявили, що серед шанувальників курильних сумішей еректильна дисфункція зустрічається в два рази частіше, ніж серед чоловіків, які ними не захоплюються.

Ось в чому "користь" кальяну

Канадські вчені з Королівського університету та університету Оттави спільно з колегами з Єгипту з’ясували, що вживання наркотичних рослин, наприклад, марихуани і так інших, а також паління трав’яних сумішей, зокрема – захоплення кальяном, крім інших негативних наслідків, сприяє зниження сексуального потягу, а також часто провокує повну імпотенцію.

Так, для чоловіків регулярне куріння наркотиків може закінчитися серйозними проблемами з ерекцією. Дані висновки суперечать поширеній раніше думці про позитивний вплив марихуани на потенцію.

Перші дослідження в цій області почалися ще в 1970-х роках минулого століття. Один з експериментів, проведений в 1982 році, показав, що марихуана, або канабіс, діє подібно афродизиакам: 75% з тих, хто брали участь у роботі (чоловіки) відзначили підвищення якості свого сексуального життя.

Проте результати іншого дослідження, проведеного тоді ж, показали, що серед шанувальників курильних сумішей еректильна дисфункція зустрічається в середньому в два рази частіше, ніж серед чоловіків, які ними не захоплюються.

Як розповів один з провідних авторів нового дослідження, професор Університету Каїра Рані Шамлул, їх висновки підтвердили небезпеку куріння марихуани та інших подібних рослин, а також кальяну.

Виявилося, що незначні дози дійсно можуть викликати короткочасну стимулюючу дію, проте регулярне куріння може призвести до повної імпотенції. Такий ефект обумовлений гальмуючою дією рослин на гладку мускулатуру, з якої на 80% складається чоловічий статевий орган.

Джерело Власти нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.