Новини світу. 8 лютого. Ізраїль.Віце-президент Єгипту Омар Сулейман уже давно вважався фаворитом Ізраїлю для зміни Хосні Мубарака на посаді єгипетського президента, пише The Daily Telegraph з посиланням на матеріали Wikileaks.

Омар Сулейман

Ізраїль назвав Сулеймана «найкращим» наступником Мубарака ще в 2008 році, після тривалих дискусій з США, відзначає видання.

У секретному документі, відправленому до Вашингтона з посольства США в Тель-Авіві, надається звіт про бесіду одного з дипломатів з помічником міністра оборони Ізраїлю Ехуда Барака Девідом Хечменом. Зокрема, дипломат зазначає, що радник глави міноборои «вихваляє» Сулеймана.

«Хечмен зазначив, що Ізраїль вважає Сулеймана підходящою кандидатурою для того, щоб очолити країну, як мінімум, тимчасово, наприклад, у випадку смерті Мубарака або якщо він не зможе виконувати свої обов’язки», – пише американський дипломат у своєму звіті.

«Ми надали Ізраїлю час для аналізу всіх можливих сценаріїв розвитку подій в Єгипті, проте немає сумнівів, що вони вважають Омара Сулеймана кращим кандидатом», – додає дипломат.

Джерело Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.