Новини економіки. 3 лютого. У 2010 році Україна імпортувала німецьких товарів більш ніж на 4 млрд. доларів – на 18% більше, ніж роком раніше.

Ганс-Юрген Гаймзьот

Надзвичайний і повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот в інтерв’ю Weekly.ua, сказав, що вважає ці показники незадовільними.

За його словами, в 2010 році Німеччина лише частково компенсувала втрати експорту від кризи.

“З 2000 року у нас спостерігався щорічний приріст на 20-30%. У 2009 році в Німеччині був зафіксований спад товарообігу на 42%. У 2010 році ми частково компенсували ці втрати, але все-таки ще не досягли докризового рівня”, – зазначив дипломат.

Посол також визнав, що у сфері німецьких інвестицій в Україні панує стриманість.

Ганс-Юрген Гаймзьот впевнений, що приплив капіталу в Україні обмежує “тісне переплетення економічних і політичних інтересів, в тому числі нюанси української юстиції”.

“А головне, німецькі підприємці не можуть працювати і інвестувати в середовище, де застосовуються певні корупційні схеми і практики”, – констатував дипломат.

Він закликав владу проаналізувати, чому такі інвестори, як VAB, фірма Communicorp, закривають або продають свій бізнес в Україні.

Джерело УП

Comments

  1. Так донецькі думати не вміють, як вони проаналізують!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.