Огляд преси. 7 лютого. Учора прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон був змушений виправдовувати свої твердження, що мультикультуралізм може вигодовувати ісламський екстремізм, повідомляє The Independent.

Девід Кемерон
Девід Кемерон

Раніше міністр юстиції в тіньовому кабінеті, лейборист Садок Хан заявив, що Кемерон “складає пропаганду для Ліги англійської оборони”, а мусульманські організації звинуватили його у спробі “розколоти громади”, нагадує журналіст Олівер Райт.

Кемерон в інтерв’ю не відступився від своїх поглядів:

“Потрібно боротися з екстремізмом як таким. Потрібно сказати парафіянам Бірмінгемської Центральної мечеті та іншим, які називають 11 вересня єврейською змовою, що їхня позиція є неприйнятною. Ми не терпимо в нашому суспільстві расизму, який проявляють білі. Не повинні ми терпіти і екстремізму, що практикується іншими”.

Він додав, що необхідно переглянути принципи фінансування організацій та співпраці з ними, а також видачі в’їзних віз:

“Чи потрібен принципово новий спосіб мислення”. За словами неназваного джерела з Даунінг-стріт, Кемерон розлючений критикою своєї промови.

У той же самий день Ліга англійської оборони, налаштована проти мусульман, провела велику демонстрацію в Лутоні. “З чуток, – пише газета, – лідер Ліги Стівен Леннон сказав про Кемерона:” Тепер він говорить те ж саме, що ми. Він знає, на кого спирається”.

Джерело Independent

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.