Новини України. 20 лютого. Всеукраїнська громадська організація «Любов проти гомосексуалізму» звернулася з офіційним листом до президента України з проханням прийняти заходів і зупинити пропаганду гей-культури.

Гидота не пройде!

Причиною цьому послужила легалізація Міністерством юстиції Всеукраїнської громадської організації лесбійок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей – «Рада ЛГБТ організацій України».

«Поширення гомосексуалізму суперечить національним інтересам України, тому що призводить до поширення епідемії ВІЛ/СНІД; поглиблює демографічну кризу; руйнує інститут сім’ї, звужує конституційні права громадян (батьків, матерів, дітей); знищує свободу віросповідання», – підкреслюється у зверненні до Президента.

Також за словами представників організації, Мін’юст ухвалив рішення проти громадської моралі, релігійних цінностей українського суспільства, інституту сім’ї. Зареєстрована нещодавно організація «Рада ЛГБТ організацій України» планує займатися пропагандою гомосексуалізму серед дітей та молоді, що спричинить украй негативні наслідки для українського суспільства. У зв’язку з цим, активісти громадського руху “Любов проти гомосексуалізму” просять Президента звернути увагу на пропаганду гомосексуалізму в Україну і прийняти відповідні рішення.

Нагадаємо, 8 лютого Міністерство юстиції зареєструвало ВГО «Рада ЛГБТ організацій України». Метою організації було заявлено «становлення політично і соціально активної ЛГБТ-спільноти». Засновниками виступили 4 структури: Інформаційно-освітній центр «Жіноча Мережа», Всеукраїнська громадська організація «Гей-альянс Україна», Регіональний інформаційний і правозахисний Центр для геїв та лесбійок «Наш світ» та Міжрегіонального центру ЛГБТ-досліджень «Донбас-соцпроекти». Виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Гей-альянс Україна» Тарас Карасійчука сказав, що на сьогодні в Україні органами юстиції зареєстровано 28 громадських і благодійних об’єднань ЛГБТ.

Громадський рух людей з майбутнім «Любов проти гомосексуалізму» виступає за підтримку традиційних сімейних цінностей. Лідер організації Руслан Кухарчук зазначив:

«Гомосексуалізм і сім’я – це поняття-антоніми. Геї домагаються легалізації одностатевих «шлюбів», щоб дискредитувати поняття сім’ї … Гомосексуалістами не народжуються, ними стають, і часто – в результаті пропаганди».

Рух «Любов проти гомосексуалізму» об’єднує представників різних християнських конфесій, які виступають за підтримку моралі, здорового способу життя та захист інституту сім’ї. З 2003 року організація проводить активну громадську роботу і громадянські акції на підтримку традиційних насіннєвих цінностей.

Джерело ПН

Comments

  1. У нас вся ВР належить до Ради ЛГБТ організацій України — сосут х..р і вилизують зад ХАМУ.

  2. Я не христианин, но присоединяюсь… А вообще, лесбиянок, феменисток и пидаров – надо поставить вне закона – расправлятся без суда и следствия. А так же беспощадно расправляться с теми, кто прямо или косвенно поддерживает пидаров, лесбиянок и феменисток.

    Более того, никакой защитой закона или дипиммунитетом не должны пользоваться лица, публично выссказывающихся в пользу пидаров.

    Смерть нечисти, смерть!

  3. ше тут їх бракувало, робити для них колонії і фабрики…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.