Новини світу. 14 лютого. Останні події в Єгипті серйозно підірвали здоров’я колишнього президента країни Хосні Мубарака, і в даний час він знаходиться в дуже важкому стані.

Хосні Мубарак

Інформація про це з’явилася в неділю відразу в декількох єгипетських і арабських ЗМІ.

Так, за даними газети “Аль-Масрі аль-Яум”, Мубарак впав у кому. Видання посилається на добре поінформовані джерела в оточенні екс-президента, які повідомили, що йому надають медичну допомогу на дому, і рішення про його госпіталізацію до цих пір не прийнято.

Крім того, стали спливати деякі подробиці підготовки останнього звернення глави держави до нації. Всі очікували, що в ньому Мубарак оголосить про відставку. Проте замість цього він зробив останню відчайдушну спробу утримати владу, хай і чисто символічно, передавши всі повноваження своєму новому заступнику Омару Сулейману і залишаючись номінальною фігурою аж до нових виборів. З близького оточення в газети просочилася інформація про те, що покликана стати найважливішою промова багаторазово переписувалася сином президента Гамалем, а під час запису Мубарак кілька разів втрачав свідомість.

Державне телебачення заявило про майбутнє звернення ще за 4 години до того, як воно було, нарешті, запущено в ефір. Було видно, що втомлений, змарнілий Мубарак дуже нервує, його мова виглядає обірваною, зверстаною буквально “на колінах”.

Ніяких офіційних підтверджень щодо стану здоров’я Мубарака в Каїрі поки немає. Активно обговорюються в Єгипті відомості про те, що Німеччина готова прийняти на лікування екс-президента, якому рік тому там вже зробили операцію з видалення жовчного міхура. З’явилися чутки про від’їзд сім’ї екс-президента в ОАЕ були спростовані в Абу-Дабі.

Напередодні на прес-конференції в Каїрі в.о. прем’єр-міністра Єгипту Ахмед Шафік запевнив журналістів у тому, що президент, який пішов у відставку як і раніше перебуває у своїй резиденції в Шарм-ель-Шейху.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.